راز موفقیت

قانون جذب

قانون جذب بر کل جهان حاکم است نه فقط شما. تکنیک تجسم قانون جذب برای برگرداندن عشق باعث می شود مغز شما را طوری برنامه ریزی کند که انگار به هدف خود رسیده اید بنابراین شما هم مطابق با این برنامه ریزی عمل می کنید. خودتان را متقاعد سازید که شخصی با اعتماد به نفس، ارزشمند و آماده ی جذب عشق هستید. ایده کسب و کاری خودتان را محک بزنید و مطمئن شوید که هم شما آماده شروع آن هستید و هم وقتی شروع کردید، سود آور خواهد بود. بخش مالی طرح کسب و کار (بیزینس پلن) باید امکان ادامهٔ حیات شرکت را نشان دهد. این افراد چون نمی توانند اوضاع را تغییر دهند، تمام اتفاقات را گردن قانون جذب انداخته و حتی اگر در زندگی شان موفقیتی کسب نکرده اند، این ناکامی را حاصل این قانون می دانند. بهتر است ابتدا در مورد عملکرد جهان هستی با هم صحبت کنیم، باید بدانیم و همینطور بپذیریم که جهانی که در آن زندگی می کنیم دارای قانون هست.


این اصل چنین بیان می کند که تمامی رفتار های ما حتی اگر منفی باشند هم دارای نیاتی سازنده هستند. روش های زیادی برای داشتن چنین سایتی موجود هست، به عنوان مثال سایت های دانلود که برای اعضای ویژه، لینک مستقیم قرار میدهند، یا سایت هایی که برخی از مطالب شان را فقط برای اعضای ویژه خود قابل دسترسی کرده اند. قبل از اینکه روش خودم را توضیح دهم، می خواهم درباره ی راهنمایی هایی که سایر مشاوران و نویسنده ها درباره ی این مشکل می دهند، حرف بزنم. قانون جذب ابزارها و تکنیک هایی را برای بهبود فرکانس های ارتعاشی و رسیدن به خواسته هایتان پیشنهاد می دهد که در زیر به طور کامل توضیح داده ایم. بخواهید تا به شما داده شود. شما باید در استفاده از قانون جذب برای رسیدن به اهداف خود 100 درصد مطمئن باشید. چگونه کار می کند:رژیم بسیار کم چرب شامل ۱۰ درصد یا کم تر کالری از چربی است و این رژیم غذایی عمدتاً مبتنی بر گیاهان است و جذب محدودی از محصولات حیوانی دارد و بنابراین به طور کلی حاوی کربوهیدرات بسیار بالایی است - حدود ۸۰ درصد کالری . به اوقات خوشی فکر کنید که می توانید دور یک آتش جمع شوید و داستان های مختلف تعریف کنید.آتش قادر است انرژی منفی را از ما دریافت کند؛ بنابراین برای دورشدن از انرژی منفی می توانیم از آن استفاده کنیم.این آگاهی مهم درباره انرژی می تواند به راحتی اشتباه فهمیده شود؛ مثلا ممکن است شخصی از بودن در کنار افرادی با انرژی منفی یا سرزنش کردن دیگران برای مشکلات، مضطرب شود.


قانون جذب فقط به شما کمک می کند تا فرکانس و انرژی های همانند خود را بیابید. از شما میخواهم که هر خواسته و هدف که دارید را با مشخصات کامل و با جزئیات دقیق در دفترچه آرزو و خواسته هایتان را بنویسید. باید سعی کنید در زمان حال به هدف خود فکر کنید. من در حال برگشت به او (نام عشق سابقتان) هستتم. آنچه که در برگرداندن عشق از راه دور اهمیت دارد زمان حال است. مهمترین قسمت برگرداندن عشق با قانون جذب پذیرش است. و جالب تر از آن این است که ۹۰% سوالات مربوط می شود به قانون جذب عشق ، اینکه چطور با قانون جذب یک فرد را جذب کنیم یا از قانون جذب برای برگرداندن معشوق استفاده کنیم. هدف شما از بازگرداندن عشق از دست رفته تان چیست؟ باید آنقدر هدف و چیزی که می خواهید برایتان واضح و آشکار باشد که آن را بدون لحظه ای درنگ، بدون فریب و بدون شک و ابهام با تمام جزئیاتش تصور کنید.


زیرا نیاز داشتن به کسی یا چیزی نشان ازضعف و عدم کنترل و اعتماد به خودمان است. خواستن امری مثبت است اما نیاز داشتن امری منفی است. پس ذهنتان را بر روی جنبه های مثبت خواسته هایتان متمرکز کنید نه جنبه ها منفی. موفقترین افراد دنیا، تصویرسازیهای فوقالعاده عجیب و بیمنطق داشتن، اما آیا این تجسم اونها روی ابرها بوده یا روی زمین. جهان هر چیزی را که بر روی آن تمرکز کند برایتان به ارمغان می آورد. اولین چیزی که باید درک کنید آن است که “بخشیدن، همواره بخشیدن پول نیست”. باید بپذیرد که انسان موجودی آزاد است و حق انتخاب دارد. پاسخ طرفداران قانون جذب این است که ” از آنجایی که کار جهان اثبات باورهای ما به خودمان است، پس هر فردی که باور قوی تری داشته باشد، میتواند آنرا در دنیای بیرون ملاقات کند.” مثلا اگر باور داشته باشیم که انسان بدشانسی هستیم، شرایطی را جذب می کنم که این باور را تقویت کند. به این معنا که هر چقدر اعتقاد ما به قانون جذب عمیق تر و شدیدتر باشد، روند نیل به اهداف و خواستهها سریعتر و با کیفیتتر بوده و باعث برانگیختن کمک کائنات خواهیم شد.


منابع حاصل پس از واریز به حساب این شرکتها نزد خزانهداری کل کشور، صرف اجرای طرحهای فوق خواهد شد. این احساس بد که هر لحظه داشت باعث شد ارتعاش منفی به جهان ارسال کنه و فقط اتفاقات بد و نتایج بد رو به سمت خودش جذب کرد. یک سری پیامهای هیپنوتیزمی مختص ثروت و پول، به اعماق ذهن شما داده می شود که باعث تغییر باورهای محدود کننده و منفی شما راجع به پول و ثروت می شود . اتفاقی که باعث شده بود تا حد بسیار خوبی با ساختار این شرکت، تیمها و افراد تأثیرگذار ارتباط خوبی برقرار کند. اگر به دنبال جواب این سوال هستید که چطور میتوان از قانون جذب برای برگرداندن معشوق استفاده کرده کرد، حتما این مقاله را مطالعه کنید تا به یک آگاهی کامل برسید و در مسیر اشتباه قدم نگذارید. قبل از اینکه حتی به نوشتن برنامه بازاریابی خود فکر کنید ، باید بازار هدف خود را کاملاً مشخص کرده و از شخصیت (های) خریدار خود استفاده کنید. جوری فکر کنید که انگار به هدف خود رسیده اید.


در این تکنیک قدرتمند شما خودتان را در حالی تجسم می کنید که به هدف خود یعنی برگشت به عشقتان رسیده اید. نگران این نباشید که جهان چگونه می خواهد عشق سابقتان را به شما برگرداند. او می تواند عشق و احساس مرا درک کند. همچنین انجام درست این تکنیک در از بین بردن استرس و ایجاد آرامش و همچنین نگرش مثبت کمک می کند. ت - سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلفند در چهارچوب ماده (۸) قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی، مقدمات لازم اعم از انجام امور کارگزاری، ابلاغ قرارداد همسان واگذاری، ایجاد زیرساختهای مورد نیاز برای واگذاری مطالبات قراردادی (فاکتورینگ) تا سقف یکصد هزار میلیارد (۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰) ریال را فراهم نمایند. می شوید. اما برای برگرداندن عشقتان نیاز به احساسات مثبتی مانند آرامش، اعتماد به نفس و یک قدرت درونی دارید. هرچه بیشتر احساس مثبت، امنیت، اعتماد به نفس و خوشبینی داشته باشید، فرکانس های بالاتر مرتعش می کنید. بیشتر بخوانید: امریه شهرک های صنعتی استان چگونه ممکن است؟ معمولاً بیشتر افراد دربارهی تواناییهای خود تردید دارند. به این نکته توجه کنید که تمام افراد موفق روزانه بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه مراقبه و مدیتیشن میکنند.


آیا می خواهید به او برگردید تا از او انتقام بگیرید؟ آیا می دانید بزرگترین دشمن شما در این دنیا کیست ؟ درون شما فکری به جز انتقام نیست پس جهان اتفاق زیبایی را پیش رویتان نمی گذارد. فکر کنیم تا اتفاق بیفتد. این کتاب راهنمای کاملی است که به شما کمک می کند تا از طریق قانون جذب به آرزوهایی که فکر می کردید دست نیافتنی هستند، برسید. اگر قصدتان از بازگشت این دلایل یا مشابه این هاست، متاسفانه قانون جذب هیچ کمکی به شما نمی کند. تمرینات کتاب معجزه شکرگزاری آنقدر قوی است اگر این تمرین را هرروز انجام دهید در بیشتر مواقع که احساس خوبی ندارید حس و حالتان را خوب می کند. و همانگونه که شما از قانون جذب چه خواسته چه ناخواسته استفاده می کنید او هم استفاده می کند. شما میتوانید این کتاب صوتی را به صورت رایگان دانلود کنید یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. اگرچه علائم و نشانه های اختصاصی هر یک از بیماری ها نامبرده با دیگری متفاوت اند، اما به طور کلی علائمی وجود دارد که مواجهه با آنها، نشانگر وجود یک مشکل و ناهنجاری در کیسه صفرا می باشد. بیشتر از هر جای دیگری باید در خانه احساس آرامش کنیم ، اما وقتی خانه از انرژی منفی پر میشود تاثیر بدی بر احساسات و البته سلامتی میگذارد.

+ نوشته شده در يکشنبه 7 آذر 1400ساعت 13:07 توسط محمود جولایی | | تعداد بازدید : 7