راز موفقیت

راز موفقیت

51 فیلم انگیزشی راز موفقیت تاثیرگذار که سرعت شما را چند برابر می کند

زیرا این ترس شمام را به تلاش بیشتر و سخت تر وادار کرده و راه ها خلاقانه ای برای مواجه شدن و جلوگیری از شکست ایجاد می کند. چرا که پس از داشتن یک برنامه خواب بسیار منظم، شما قادر خواهید بود با انرژی بسیار زیاد کارهای مهم زندگیتان را انجام بدهید و زمانی که بقیه افراد خواب هستند شما یک قدم از آنها جلوتر باشید. تاریخ نمونه های موفقی از افراد بزرگ دارد که همه آن ها در یک نکته بسیار مهم وجه اشتراک داشتند. همه این افراد موفق و قدرتمند یک راز مشترک داشتند. حتم داریم شما هم متوجه این قضیه شدهاید که نه تنها اکثر این افراد بلکه همه افراد موفق و ثروتمند در جهان یک ساعت خواب بسیار منظم و درست دارند راز موفقیت و همین امر باعث منحصربهفرد شدنشان شده است. بلکه فقط سود های حاصله از بین رفته و اصل پول هنوز در حساب کاربری شما می باشد.


دن کویل می گوید: « هنگامی که شما اهداف بزرگی را در نظر می گیرید، در 50 تا 80 در صد از تلاش هایتان موفق خواهید شد.» این بدان معنی است که 20 تا 50 درصد احتمال شکست در تلاش های شما وجود دارد. بهتر است راز موفقیت افراد بزرگ را در کسب و کار و حتی در زندگی خود الگو قرار داده و سعی کنید آن ها را به کار برید تا بتوانید به راز موفقیت های بزرگ دست یابید. در واقع تحقیقات نشان داده هنگامی که فردی یک کار را برای 10 هزار ساعت انجام می دهد و یا 10 هزار ساعت در این زمینه ای مطالعه می کنند، به یک متخصص در آن زمینه تبدیل می کند. البته من این ادعا را ندارم که دیجی کالا واقعا بدون نقص و مشکل است. ادیسون اینگونه می گوید که من هزار بار شکست نخورده ام و لامپ برقی که اختراع کرده ام هزار مرحله داشته است. در ثروتمند ترین دوره زندگی زمین زندگی می کنیم… 2) افرادی را مثال بزنید (مرد یا زن) که در زندگی خود موفق بوده اند؛ راز موفقیت آنها چه بوده است؟ آیا تاکنون این جمله را شنیده اید؟


این جمله بیان گر این است که شما نمی توانید کارهای شگفت انگیز و دست یابی به اهداف بزرگ خود را بدون کمک دیگران انجام دهید. بنابراین اگر به دنبال راز موفقیت و ثروتمند شدن هستید همین حالا بررسی کنید و نکته حیاتی کسب و کارتان را کشف کنید و تفاوت را رقم بزنید. دلیل کاری که اکنون در حال انجامش هستید چیست؟ قطعا نه. به همین دلیل ما اول قصد داریم چند مورد از افراد بسیار موفق جهان را به شما معرفی کنیم که ساعت خواب بسیار منظم و عالی دارند و یک عمر این برنامه منظم و مرتب را ادامه دادهاند و سپس در قسمت پایانی مقالهمان به یکی از مهمترین عوامل زود خوابیدن اشاره کنیم. این بدان معنا نیست که تنها یک یا چند هفته صبح زود از خواب بیدار شوید و سپس به برنامه نامنظم قبلیتان باز گردید، بلکه باید برای همیشه این برنامه مرتب را ادامه بدهید تا متوجه موفقیتهای شگفتانگیز زندگیتان شوید. بگذارید اینگونه بگوییم، اگر شما جای خواب راحت و گرم و نرم نداشته باشید آیا باز هم قادر خواهید بود صبح زود از خواب بیدار شوید؟ دلیل اینکه مثبت فکر کردن به تنهایی موثر نخواهد بود این است که اکثر مردم به مدرسه می روند بدون اینکه هرگز نقش و عملکرد پول را آموزش ببینند.


در کسب و کارهای کنونی هم راز موفقیت افراد بزرگ در همین است، سال ها تاکسی های خیابانی بودند، بعد از آن تاکسی های خطی آمدند، سپس آژانس ها وارد شدند و الان متفاوت ترین کسب و کار حوزه حمل و نقل که تمام بازارهای حمل و نقل مسافربری را تحت فشار گذاشته تاکسی های آنلاین هستند که تفاوت راز موفقیت آن ها بوده است. بنابراین پس از شکست خوردن، باید عوامل شکست را بررسی کرده و راه هایی را برای جلوگیر از پیشامد مجدد آن بیابید. تعداد صفحات نسخهی چاپی کتاب 104 صفحه است که با مطالعهی روزانه 20 دقیقه میتوانید این کتاب را در کمتر از 5 روز بخوانید. کتاب صد راز ساده افراد موفق مناسب برای گروه سنی بزرگسال است. با باز شدن قفل های کد راز موفقیت اینشتین هر کسی می تواند به کمک آنها در زندگی اش موفق تر شود. این راهکار بسیار ساده می باشد و تنها کافیست اگر چیزی را درکلاس درس متوجه نشدید، از معلم تان کمک بخواهید. شوخی مثبت و گسترده، میزان رضایت از کار را حدود ۵ درصد افزایش میدهد. در صورتی که در محل کار از شوخی منفی استفاده کنید، خبر آن در تمام سازمان منتشر میشود؛ ۴۱ درصد افراد آن را منشأ شکاف در سازمان میدانند.


برای مطالعهی دیگر کتابها در زمینهی راز موفقیت میتوانید به قسمت دستهبندی کتابها مراجعه و کتابهای این موضوع را یکجا مشاهده کنید. دیگر راز موفقیت افراد بزرگ این است که احتمال شکست را نیز در نظر می گیرند. کتاب صد راز ساده افراد موفق کتابی تاثیرگذار، با ترجمهی روان به فارسی است که میتواند شما را در رساندن به هدفهایتان کمک کند. اگر قصد دارید زندگی خود را از این رو به آن رو کنید و در عین حال از یک کتاب کم حجم 100 راز با ارزش را یاد بگیرید این کتاب انتخابی مناسب و ایدئال برای شما خواهد بود. حتی اگر همه راز موفقیت افراد بزرگ را سرلوحه زندگی خود قرار دهید، اما نتوانید با دیگران ارتباطی مؤثر برقرار کنید، هرگز موفق نخواهید شد. اما ما میخواهیم بگوییم در این مورد هیچ استثنائی وجود ندارد و اگر میخواهید شما هم جز این افراد موفق باشید باید ساعت خواب منظمی داشته باشید. وی با بیان اینکه در کلاسهای کنکور و تقویتی خارج از مدرسه به هیچ وجه شرکت نکردم، افزود: بنده اعتقادی به این کلاسها ندارم و اصلاً این کلاسها مناسب کنکور نیست!


وی افزود: برای رسیدن به راز موفقیت نباید در طول مسیر خسته شویم و جا بزنیم و در عین حال باید برای رسیدن به هدف، امیدوار باشیم. احساس منفی بی آن که ما دخالتی داشته باشیم برتکانش های فکری ما جای می گیرند و به ذهن نیمه هوشیار ما می رسند . در محیط کار آزادانه از شوخی مثبت استفاده کنید؛ از شوخی منفی هرگز استفاده نکنید. اگر قصد دارید یک کسب و کار راه اندازی کنید، ابتدا باید توانایی ها، مهارت ها و تخصص لازم در آن را کسب کرده و یا از افراد متخصص در آن حوزه کمک بگیرید. با خبر دهی و خبر گیریهای 24 ساعته از یکدیگر که در ایران باب است و بدتر از آن غمخوار و هم درد دیگران بودن نه تنها کمکی به هم نمیکنیم بلکه خودمان را هم به دردسر میاندازیم. اما تقریبا اولین بودن در کسب و کارها بسیار سخت شده است و از اکثر کسب و کارهای ایجاد شده نسخه ای وجود دارد پس بهترین روش در حال حاضر بهترین بودن است. بنابراین یک راز موفقیت افراد بزرگ مصمم بودن در یادگیری است، آن ها می دانند که نمی توان در مدت کوتاهی در هیچ حوزه ای متخصص شد. سبک نقاشی داوینچی متفاوت از سایرین بود، گالیله تفکراتی متفاوت از دیگران داشت، والت دیسنی شهربازی متفاوت راه اندازی کرد که مبلغ ورودی می گرفت که هیچ کس این کار را نمی کردند و حتی در آن زمان این باور در همه بود که او شکست خواهد خورد و استیو جابز زیبایی را به کامپیوتر داد، آی پاد های او متفاوت ترین پخش کننده های موسیقی بود


خیلی خوشحالم و خدا را شاکرم که به چنین موفقیتی دست پیدا کردم». شاید شما با خواندن این مطلب چنین فکر کنید که قرار نیست تمام افراد موفق ساعت خواب منظم داشته باشند. با خواندن این کتاب، الگوی ابتدایی از آنچه باید انجام دهید تا به راز موفقیت برسید در اختیار خواهید داشت. براي غلبه بر اين مشكل، وقتي مي خواهيد به مطالعه موضوعي خاص بپردازيد، بهتر است خود را در حال و هواي مخصوص آن موضوع قرار دهيد؛ مثلاً اگر كتابي با موضوع ادبيات و شعر مي خوانيد، خود را در حال و هواي شاعران آن در هنگام سرودن يا خواندن آن شعر قرار دهيد تا از اين طريق، خيال و اراده خود را با هم هماهنگ سازيد و بدين شكل تمركز حواس پيدا كنيد. جف بیزوس اولین مرد ثروتمند جهان است و قطعا شما هم نام آمازون (Amazon) را شنیدهاید. اما یک جمله مشهور وجود دارد که روشنگر راه درست خواهد بود : « برای راز موفقیت و کسب ثروت یا اولین باش یا بهترین باش. داوینچی اولین نفر نبود که نقاشی می کرد، گالیله اولین نفری نبود که آسمان را رصد می کرد، والت دیسنی اولین نفری نبود که شهربازی راه اندازی کرد و استیو جابز اولین نفری نبود که کامپیوتر ساخت.

+ نوشته شده در يکشنبه 7 آذر 1400ساعت 13:13 توسط محمود جولایی | | تعداد بازدید : 6