راز موفقیت

پولسازی

دوره آموزشی کوچینگ پولسازی سریع - پولسازی سریع


برخی از افراد می گفتند نمی دانیم سایت چیست، ولی میشه از طریق اینستاگرام، تلگرام اقدام به پولسازی در اینترنت کرد. اگر نه که، شما دارید وارد زمینه ای می شوید که تخصصی در رابطه با آن ندارید. کلید دستیابی به استقلال مالی بسیار ساده است: درآمد منظم خود را به یک درآمد انفعالی یا سهام تبدیل کنید.با این طرز فکر بسیار راحت تر میتوانید به اهدافی که در زندگی دارید برسید. ما در مورد رفتن به یک غار با کلنگ برای کشف گنج صحبت نمی کنیم بلکه در مورد استخراج بیت کوین، یکی از اولین راه های دستیابی به BTC صحبت می کنیم. کسانیکه میگویند : “پول خوشبختی نمی آورد” افراد بی پولی که میگویند : “همه افراد پولسازی حریص هستند” و … چرا که امروزه افراد زیادی از طریق شبکه های اجتماعی و شبکه های رسانه ای و حتی پیام رسان های مختلف اقدام به کسب درآمد می کنند. تنها مردم محدوده ای که به مغازه شما نزدیک هستند از شما خرید می کنند. اما هیچ تضمینی نیست که آنها بتوانند این قدرت را حفظ کنند چرا که میزان سرمایه گذاریش باید بیشتر از تمام استخراج کننده های دیگر در جهان، باشد. یک مثال ساده، تصور کنید در یک شکل چه بزرگ چه کوچک، یک مغازه پوشاک فروشی دارید.


یکی اینکه دارید این فایل صوتی را گوش می کنید حتما خودکار و کاغذ همراهتون باشه نکات را روی کاغذ یادداشت کنید اگر سوالی پرسیده میشه حتما استوپ بزنید پاسخ سوال را روی کاغذ بنویسید و بعد ادامه فایل را گوش کنید. اينها همه را از صفر شروع کردم بدون اينکه هزار تومان از کسي قرض کنم. البته لازم است بدانید که این دسته افراد شامل کسانی می شود که میخواهند از صفر شروع کنند. 1- افراد ثروت ستیز. تا زمانی که خودتان را به خوبی نشناختید، انتظار اینکه بتوانید به موفقیت و ثروت برسید نداشته باشید. گلدتگ امروز سمينار ساخت ماشین پولسازی سبک و کار خلاقانه ایران سمینار رو به شما دوستان پیشنهاد میده ، این سمیناری است که «علی درجزینی» در آن از آموزشهایی صحبت میکند که زندگی خودش را متحول کرده. بهترین رشته های تحصیلی در دنیا، رشته هایی هستند که درآمد خوبی داشته باشند و بتوانند برای شما پولسازی کنند . هرچقدر تعداد بیشتری به بازی شما و همچنین کانالی که در این دو پلتفرم ساختهاید بیشتر جذب شوند، شما میتوانید درآمد بیشتری را از آن خود کنید. در این روش شما هر مهارتی را که بلد هستید را به افراد آموزش میدهید و از آن درآمدزایی میکنید.


برای اینکه یدونید چطور باید در اینستاگرام از این شغل درآمدزایی کنید همین حالا مینیدوره رایگان نقشه راه پولسازی از مشاغل خانگی رو اینجا کلیک کنید و ببین اگر میخواهید فروش تان را بیشتر کنید مینیدوره فروش انفجاری در اینستاگرام رو همین حالا ببینید. در بسیاری از مشاوره هایی که دارم دیدم که خیلی از افراد بعد از این که کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند به درآمدی که میخواهند نمیرسند. باید بدانید مشتریان بسیاری برای کسب و کارشان بهدنبال لوگو، طراحهای گرافیکی و کارهای هنری هستند. Transformation and Testimony : حرف خودتان را با توصیه های واقعی مشتریان تان اثبات کنید. امروزه تقریبابیش از 70 درصد ناشران، کتاب ها را به صورت دیجیتالی منتشر می کنند. اگر هم هزینه و سرمایه به هیچ عنوان ندارید و به اصطلاح از صفر می خواهید شروع کنید، اصلا جای نگرانی نیست. اگه سرمایه در دست داشته باشید، باید بدانید که با صرف هزینه نه چندان زیادی ، به راحتی کسب و کار خود را تبلیغ کرده و به درآمد برسید. اما در پایان دولت آقای خاتمی تصمیم به غنی سازی مجدد می گیرد که بحران از این مرحله آغاز می شود.


یکی دیگراز کتابهای آقای رابرت کیوساکی از سری کتابهای پدر پولدار « کتاب چهار راه پولسازی » است که در آن به مفاهیم اصلی آموزشهای مالی و روشهای مختلف کسب درآمد افراد مختلف در جامعه می پردازد. بارها شاهد این موضوع از سمت بانوان بودهام که در تصوراتشان به این موضوع فکر میکنند که تهیه مسکن یک امر مردانه است و بانوان نباید ذهنشان را درگیر این موضوع کنند. البته داخل یکی از مقالات خیلی جامع در مورد کسب درآمد اینترنتی از بیت کوین با شما صحبت کردیم و ما پیشنهاد میکنیم حتما اون مقاله را مطالعه کنید. برای اینکه ازش به درآمد برسید مینیدوره رایگان نقشه راه پولسازی از مشاغل خانگی را از اینجا کلیک کنید ببنید و اگر میخواهید فروش تان را بیشتر کنید مینیدوره فروش انفجاری در اینستاگرام رو همین حالا ببینید. مطالعات نشان داده است که تبلیغات در جذب مشتری به فروشگاه موثر است اما استراتژیهایی که در نقطه خرید هستند مشتری را به سمت خرید محصول هدایت میکنند. لازم است بدانید که در همین لحظه که شما در حال مطالعه مقاله میلیاردر شدن از طریق اینترنت هستید، سایت های زیادی در کل دنیا در حال راه اندازی شدن می باشد.

افراد میلیاردر و ثروتمند دنیا همگی از طریق اینترنت بوده که توانسته اند به این درجه و جایگاه دست پیدا کنند. کیوساکی میگوید: یکی از پدرانم برای به دست آوردن چند دلار جان میکند و دیگری مشت مشت پول درمیآورد. درحالیکه هیچوقت درآمدش از سالی چهارده هزار دلار بیشتر نبود. زیرا شما اگر فقط یک بار ، یک کتاب صوتی را برای خود ایجاد کنید، می توانید با بازاریابی هوشمندانه به هزاران نفر آن را به فروش برسانید و ایجاد کمپین های تبلیغاتی، بیش هزار نسخه از آن کتاب را بفروشید و این نوع ایده، جزء درآمدهای غیرفعال محسوب می شود. یکی از پدرانم به من یاد میداد که سوابق تحصیلی و کارم را چه طور بنویسم که بتوانم شغل خوبی به دست آورم و دیگری به من میآموخت که چه طور طرحهای قوی مالی و بازرگانی را خلق کنم، تا بتوانم برای دیگران شغل ایجاد کنم. درآمد کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی، با کسب و کارهای سنتی زمین تا آسمان متفاوت است. شاید به تعداد آدم های زمین راه برای رسیدن به درآمد دلاری وجود نداشته باشد. اگر با این شرکت ها همکاری کنید می توانید درآمد دلاری به دست آورید. زندگی هر روز پیچیده تر میشود.دنبال پول دویدن و اهداف مالیتان حواس شما را از چیز هایی که مهمترند در زندگیتان پرت میکنند.به همین دلیل, شما شروع به بی انگیزگی میکنید و در باتلاق تاریکی دست و پا میزنید.

+ نوشته شده در يکشنبه 7 آذر 1400ساعت 13:18 توسط محمود جولایی | | تعداد بازدید : 7